Oferty pracy w Doosan Skoda Power

                                                                                                                                                                    

Kariera w Doosan SKODA Power

Doosan Skoda Power to nowoczesna, dynamiczna firma, wytwarzająca turbiny parowe o wysokiej wydajności, która słusznie należy do najlepszych na światowym rynku. Turbiny parowe produkujemy od ponad 100 lat. Całe doświadczenie operacyjne, jakie zdobyliśmy w tym czasie, zaangażowaliśmy w projektowanie naszych produktów. 
Nasi ludzie są źródłem energii dla naszych produktów. Jeśli chcesz budować przyszłość naszej branży w obiektach klasy światowej, nie szukaj dalej. Ty wnosisz swoją wiedzę i umiejętności. My dajemy Ci warunki do odnoszenia sukcesów.

Dołącz do naszego zespołu

Staramy się tworzyć kulturę bezgranicznych aspiracji, innowacji, otwartej komunikacji i współpracy. Ta kultura tworzy warunki, w których pracownicy mogą się z sobą komunikować, a nawet czuć się jak w rodzinie, ponieważ pracujemy razem, aby osiągać wspaniałe wyniki.
Wykonaj pierwszy krok na drodze do realizacji celów zawodowych. Jeśli chcesz dołączyć do naszego innowacyjnego zespołu i spróbować osiągnąć więcej niż Ci się kiedykolwiek wydawało możliwe, przeszukaj dostępne stanowiska pracy i już dzisiaj znajdź pracę dla siebie.

Ludzie Doosan

„Odpowiedni” ludzie dla firmy Doosan to tacy, którzy rozumieją i wyznają nasze fundamentalne wartości oraz stosują je w praktyce.

Praca w firmie Doosan

Nasza pozytywna i inkluzywna kultura korporacyjna daje pracownikom możliwości nieograniczonego rozwoju wspólnie ze współpracownikami w warunkach sprzyjających osiąganiu sukcesów przez wszystkich.

Programy studenckie

Firma Doosan Škoda Power opracowała szereg wyspecjalizowanych programów służących rozwojowi potencjału studentów.

Aktualne wakaty

Zapraszamy wszystkich pełnych entuzjazmu, kreatywnych i utalentowanych młodych ludzi, którzy chcą budować przyszłość z firmą Doosan Škoda Power.

Wsparcie Unii Europejskiej dla firmy Doosan Škoda Power

Projekt edukacyjny jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego przez program operacyjny rozwoju zasobów ludzkich i zatrudnienia, jak również ze środków Republiki Czeskiej.


Dołącz do naszej społeczności talentów i otrzymuj powiadomienia o ofertach pracy odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii