CSB_Oferty pracy w Doosan Enerbility

Oferty pracy w Doosan Enerbility

                                                                                                                                                                    

Doosan Lentjes

Firma Doosan Lentjes z siedzibą w Niemczech oferuje najnowocześniejsze zastrzeżone technologie dla kotłów z cyrkulacyjną warstwą fluidalną (Circulating Fluidised Bed, CFB) oraz systemy kontroli jakości powietrza, takie jak systemy odsiarczania spalin (Flue Gas Desulphurization, FGD), selektywnej redukcji katalitycznej (Selective Catalytic Reduction, SCR), instalacje DeNOx i filtry tkaninowe, jak również usługi planowania i budowy zakładów pozyskiwania energii z odpadów (Energy-from-Waste, EfW).

Doosan Enpure

Doosan Enpure z siedzibą w Wielkiej Brytanii to firma zajmująca się inżynierią procesową o uznanym dorobku w dziedzinie projektowania, technologii realizacji projektów w sektorach wodnym i ściekowym. Oferuje pełną gamę usług w zakresie projektowania, zaopatrzenia i budowy, jak również usługi operacyjne i konserwacyjne oraz zróżnicowane rozwiązania spełniające różne potrzeby klientów.

Doosan Power Systems India

Firma Doosan Heavy Industries & Construction założyła Doosan Power Systems India (DPSI) w listopadzie 2012 r., łącząc wszystkie swoje spółki zależne w Indiach w jedną jednostkę w celu wzmocnienia swojej obecności na rynku w ramach swojego „drugiego rynku macierzystego”. DPSI zajmuje się udoskonalaniem możliwości w zakresie produkcji i projektowania części ciśnieniowych kotłów o znaczeniu krytycznym, a także w zakresie zarządzania projektami, zaopatrzenia, budowy i kontroli procesów i jakości poprzez strategię lokalizacji. W rezultacie tych działań firma chce w średnim i długim okresie stać się konkurencyjnym graczem o dużym potencjale rozwoju i rentowności.

Doosan Vina

Firma Doosan VINA prowadzi największy zakład przemysłu ciężkiego w Wietnamie, produkujący kotły dla elektrowni oraz zakładów odsalania, systemów odsalania i systemów przeładunku materiałów. Pełni ona rolę jednej z najważniejszych globalnych baz produkcyjnych Doosan Heavy Industries & Construction .

Dołącz do naszej społeczności talentów i otrzymuj powiadomienia o ofertach pracy odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Aktualnie nie ma wakatów pasujących do tej kategorii lub lokalizacji.

Otrzymuj wiadomości e-mail z informacjami o pasujących ofertach Oferty pracy w Doosan Heavy Industry po ich opublikowaniu.

Poniżej zaprezentowano najnowsze oferty pracy w liczbie 0 opublikowane przez Doosan Corp.

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii