CSB_Oferty pracy w Doosan Babcock

Oferty pracy w Doosan Babcock

                                                                                                                                                                    

Zbuduj satysfakcjonującą karierę z uznanym liderem w sektorze produkcji energii. Firma Doosan Babcock, będąca potęgą w sektorze energetycznym, dostarcza czyste, wydajne, elastyczne i zintegrowane rozwiązania energetyczne. 
Od ponad stu lat inwestujemy w rozwój talentów zapewniających znakomitą wiedzę fachową w branży energetycznej w brytyjskich sektorach energetyki jądrowej, ciepłownictwa oraz w przemyśle ropy naftowej, gazu i petrochemicznym. Dowiedz się więcej o Doosan Babcock. 
Uważamy, że ludzie są najważniejsi w naszej działalności i dbamy o pielęgnowanie talentów. Bez względu na etapy kariery wspieramy rozwój naszych pracowników jako kluczowych członków zespołu Doosan Babcock.

Dołącz do naszego zespołu

Dołączając do zespołu Doosan Babcock, zyskujesz niezrównane możliwości rozwoju zawodowego w pracy z najnowocześniejszymi technologiami w globalnym zespole liczącym 40 000 członków oraz z międzynarodową bazą klientów w ramach grupy Doosan Group o światowej renomie. 
Jeśli zamierzasz rozpocząć staż, jesteś wykwalifikowanym handlowcem albo doświadczonym profesjonalistą poszukującym nowych wyzwań, firma Doosan Babcock pomoże Ci zrealizować cele zawodowe.

Dołącz do naszej społeczności talentów i otrzymuj powiadomienia o ofertach pracy odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii