zaměstnání v Doosan Infracore

Doosan Infracore začal v roce 1937 jako Chosun Machine Works a v současné době je lídrem v oblasti strojního průmyslu v Koreji, tím, kdo neustále vyvíjí nové technologie a zlepšuje kvalitu. Jsme hrdi na to, že jsme bez přestání schopni uspokojovat měnící se poptávky našich zákazníků, za co jsme odměňováni celosvětovou reputací. S ubíhajícím 21. stoletím nacházíme stále víc a víc mezinárodních partnerů, zvyšujeme zahraniční investice a nadále poskytujeme prvotřídní produkty a služby v odvětvích stavebních zařízení a naftových motorů. Naše zdroje jsou zaměřeny na poskytování nejlepších produktů a služeb našim zákazníkům. Jsme odhodláni vyvíjet ekologicky šetrné technologie a budovat efektivnější a pohodlnější systém služeb.

Staňte se členem našeho týmu

Snažíme se ztělesňovat kulturu bezmezného úsilí, inovací, otevřené komunikace a spolupráce. Tato kultura vytváří prostředí, ve kterém mohou zaměstnanci lehce navazovat vztahy, cítit se jako jedna velká rodina, a spolupracovat na dosažení těch nejlepších výsledků.

Udělejte první krok na cestě svého kariérního postupu k dosažení svých cílů. Jste-li připraveni jako člen našeho pokrokového týmu vynasnažit se dokázat více, než jste si kdy mysleli, že je možné, porozhlédněte se po naší nabídce pracovních míst a najděte už dnes něco pro sebe.

Lidé Doosan

„Správnými“ lidmi pro Doosan jsou ti, kteří chápou naše fundamentální hodnoty, váží si jich, a také je uvádějí do praxe.

Práce u Doosan

Naše pozitivní firemní kultura, která podporuje spolupráci, poskytuje našim zaměstnancům příležitosti k neomezenému růstu, ve kterém se lidé mohou zdokonalovat společně, v prostředí, které je prospěšné pro všechny.

Připojte se k naší Komunitě talentů a získejte vždy nové informace o volných pozicích ušitých přímo Vám na míru.

Prohlížet pracovní místa v této kategorii

Uložit kategorii jako RSS zdroj
Výsledky hledání pro "". Stránka 1 z 1, výsledky 1 až 1
Job Title Místo Entity Last Updated Date Sort descending
Nové nastavení
Do Not Apply(For Test)
Plzen, 324, CZ 6.1.2019 0.00 km zaměstnání v Doosan Škoda Power Doosan Skoda Power AM00-00030173 324 Plzen-Do-Not-Apply%28For-Test%29-324
Plzen, 324, CZ Doosan Skoda Power 6.1.2019