Oferty pracy w Doosan Infracore

                                                                                                                                                                    

Od samego początku jako Chosun Machine Works w 1937 r., Doosan Infracore stała się liderem w koreańskim przemyśle maszynowym, rozwijając nowe technologie i poprawiając jakość. Nasze wspaniałe dziedzictwo spełniania oczekiwań klientów nagrodziło nas ogromną, światową renomą. Wkraczając dalej w 21 w. rozszerzamy naszą współpracę, zwiększając liczbę zagranicznych inwestycji i zapewniając produkty i usługi pierwszej klasy na polu urządzeń budowlanych i silników spalinowych. Skupiamy nasze środki na klientach, zapewniając im najlepsze produkty i usługi. Angażujemy się w rozwój technologii przyjaznych dla środowiska oraz ustanowienie bardziej efektywnego i praktycznego systemu usług.

Dołącz do naszego zespołu

Dokładamy starań , aby uosabiać kulturę nieograniczonych aspiracji, innowacji, otwartej komunikacji i współpracy. Kultura ta stwarza środowisko, gdzie pracownicy mogą nawiązać nić porozumienia, a także poczuć się jak rodzina, pracując razem dla osiągnięcia wielkich celów.

Wykonaj pierwszy krok w kierunku doskonalenia swoich celów zawodowych. Jeżeli jesteś gotów, aby podjąć próbę i osiągnąć więcej niż kiedykolwiek myślałeś, jako część innowacyjnego zespołu, sprawdź nasze dostępne stanowiska i znajdź swoje dopasowanie już dzisiaj.

Ludzie Doosan

"Właściwi" ludzie dla Doosan, to ludzie, którzy rozumieją i doceniają nasze podstawowe wartości i wprowadzają je w życie.

Praca w Doosan

Nasza pozytywna i całkowita kultura korporacyjna zapewnia pracownikowi nieograniczone możliwości rozwoju, gdzie ludzie mogą rozwijać się razem, w środowisku przynoszącym wzajemne korzyści.

Dołącz do naszej utalentowanej społeczności, aby otrzymywać aktualne oferty pracy dopasowane do Twoich zainteresowań.

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS